Kapatma Dövmesi Ameliyat izi Kapatma Cover up Tattoo

Özel Tasarım Tattoo (Custom Tattoo )
Haziran 7, 2020
Dövme acıtır mı ? Beylikdüzü Dövmeci Cevaplıyor.
Haziran 17, 2020

Cover up Tattoo kapatma Dövmesi   Ameliyat izi kapatma nedir ? Ve nasıl yapılır ?

Beylikdüzü Tattoo Dövme stüdyosu olan  Dövme Sanatçısı Engin Karahasan sizlere cover up nedir ? cover up ta nasıl bir süreç İşlenir sorularını Beylikdüzü dövmecisi olan Engin Karahasan açıklama yapmıştır.

Cover up Tattoo – Dövme Kapatma : Cover up Türkçe terimile  Dövme kapatma  eski yapılan , amatör yada bir şekilde rahatsızlık duyulan dövmelerin yeni bir dövme ile üstüne yapılıp eski  dövmeden kurtulmasıdır yada eski dövmeye  yada amatör yapılmış dövmeye düzeltme veya dövme sanatçısının yeni eklentiler yapıp eski amatör yapılmış dövmenin daha şık yeni hale getirilmesidir.

     Bir diğer soru Cover up işlemi Ameliyat izi yara izi güneş yanıkları deri  çatlaklarınada uygulanıp uygulanmadığı . Evet biz Beylikdüzü Dövmecisi olarak Beylikdüzü Tattoo hizmetini vererek Ameliyat izi , yara izi , deri çatlakları gibi istenilmeyen izleride Dövme ile cover yapıp kapatma işlemi yapıyoruz ama ameliyat izi en az 1 sene olmalı ufak yara izleri derin olmadığı durumda en az 6 ay gibi süreç geçmeli deri içsel ve dışsal dokularını iyileştirmeli ve sonradan kapatma işlemi yapılır .

 

Beylikdüzü Dövme stüdyosu olan  Beylikdüzü Dövmecisi Engin Karahasan  Cover up Dövme kapatma süreçinin işleyişi hakkında şunları kaydetti

   Kapatma dövmesi olsun veya ameliyat yara izi Dövmeleri için öncelikle stüdyoya gelmeniz gerekir yara izinin  yada eski yapılmış dövmenizin fotoğrafını çekilir  yakından kontrol edilmesinden  sonra derinizde nasıl bir deforme olmuş oluşmamış ön kontrol yapılıp  ona göre dijital ortama aktarılıyoruz sizin ilgi alanınıza göre Araştırmalar yada özel tasarımlar   yapılır ama cover up işlerinde çok fazla Alternatif olmayıp eski dövmenize yada yara izinize uygun olacak şekilde çalışmalara göz atılıp ve bitmiş halini dijital ortamda ayarlanıp sizlere nasıl bir sonuç alacağınız gösterilir ve boyutları vs hazırlandıktan sonra fiyatlandırma yapılır .

   Cover işlemleri detaylı işlemlerdir bu detaylı işleri Beylikdüzü dövmeci Engin Karahasan olarak memnuniyet ile kabul edip sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın