Hakkımızda

ENGİN KARAHASAN

1992 İstanbul doğumlu Engin Karahasan genç yaşlardan bu yana break dans ve grafiti ile uğraşmaktadır. O yıllar dövme sektörüne ilgi duymaya başlayıp, kendi imkanlarıyla birçok araştırmada bulunup dövme yapmaya başlamıştır. Zaman içerisinde Kendini geliştirmiş, dövmecilik sektöründe profesyonel ve güvenilir bir şekilde ilerlemek amacıyla M.E.B onaylı KALFALIK ve USTALIK belgesi sınavlarına girerek bu belgeleri almaya hak kazanmıştır. 2010 yılından bu yana İstanbul Beylikdüzü bölgesinde steril dövme stüdyosunda üst sınıf kaliteli malzemeler kullanalarak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Tattoo ve Piercing hizmetini Ekinoks Tattoo ekip arkadaşları ile vermektedir. Siz de kişiye özel tasarımlar, titizlikle yapılan dövme ve piercing işlemleri için iletişim bölümünden telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.
.

Engin Karahasan

ustalik
kalfalik
4352

Mutlu Müşteri

3412

Uygulanmış Dövme

2351

Uygulanmış Piercing

2010

Yılından Bugüne..

 

ENGİN KARAHASAN

1992 İstanbul doğumlu Engin Karahasan genç yaşlardan bu yana break dans ve grafiti ile uğraşmaktadır. O yıllar dövme sektörüne ilgi duymaya başlayıp, kendi imkanlarıyla birçok araştırmada bulunup dövme yapmaya başlamıştır. Zaman içerisinde Kendini geliştirmiş, dövmecilik sektöründe profesyonel ve güvenilir bir şekilde ilerlemek amacıyla M.E.B onaylı KALFALIK ve USTALIK belgesi sınavlarına girerek bu belgeleri almaya hak kazanmıştır.
2010 yılından bu yana İstanbul Beylikdüzü bölgesinde steril dövme stüdyosunda üst sınıf kaliteli malzemeler kullanalarak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Tattoo ve Piercing hizmetini Tattoo Sanat Evi ekip arkadaşları ile vermektedir. Siz de kişiye özel tasarımlar, titizlikle yapılan dövme ve piercing işlemleri için iletişim bölümünden telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

Arayın