Büyükçekmece Dövmeci Engin Karahasan

Beylikdüzü Dövme Stüdyosu Malzemeler
Kasım 18, 2019
Avcılar Dövme Sanatçısı Engin Karahasan
Kasım 20, 2019

Büyükçekmece Dövmecisi Engin Karahasan

Yıllardır hizmet vermekte olduğumuz sanatımız dövmecilik ve tattoo hizmetleri içerisinde sizlere her zaman en iyisini sunarak hizmet alabileceğinizi göstermektir.  Bundan dolayı  sınırsız dövmeler, dövme çeşitleri ve sizlerin tercih etmiş olduğu  alternatifler doğrultusunda hizmet veren  yöntemlerimiz ile birlikte temizliğe dikkat ederek  özen göstermekteyiz. Herkesin bildiği üzere dövme konusunda hassas olunması gerekiyor ve temizlik ile hijjen ilk sırada gelmektedir.  Yanlış bir işlemden dolayı dövme yaptıran yada yaptıracak kişinin hayatı risk almasına sebep olabilirsiniz. O nedenle bırakın işi bilenler yapsın.  Dövme yaptırmak isteyen  baylar bayanlar tercihleriniz mutlaka bizlerden yana olmalı aksi halde çıkacak sorunlar karşısında karşınızda muhattap bulamayacaksınız. Bunlar her zaman  başa gelen ve gelmeye devam edecek olan sorunların başlıcalarıdır. Bundan sebep sizlere daha ikna edici yöntemler içeren maddeleri  alt kısımda belirtmek istiyoruz. Büyükçekmece dövmecisi olarak müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaya özen göstermekteyiz. Sizler de bunun farkında iseniz mutlaka bire bir iletişime geçerek sormak istediklerinizi veya öğrenmek istediklerinizi göreceli  olarak sorabilirsiniz düşüncesindeyiz. Dövme yaptırmadan bir gün öncesinde alınması gereken önlemleri almaz iseniz  sorunlar yaşayabilirsiniz. Sizlerde sorun yaşamak istemiyor iseniz mutlaka bir gün öncesinden önlemlerinizi almanız gerekmektedir.  O nedenle aşşağıda maddeler eşliğinde yazmaktayız.

  • Kesinlikle dövme yaptıracak olan kişiler bay bayan fark etmemeksizin bir gün öncesinden kan sulandırıcı ilaçlar almamalıdır.
  • Ayrıca dövmeye bir gün kala alkol kesinlikle kullanmamalıdır.
  • Son olarak ise dövme yaptıracak olanlar için aspirin bir gün öncesinden kesinlikle içilmemelidir ki aksi halde dövme yapım  aşamasında kanamaya sebep olacaktır.
  • Sizler de sınırları zorlamak yerine önce kurallara uymayı tercih edebilirsiniz düşüncesindeyiz.

Yukarıda sizler için belirtmiş olduğumuz kurallar dövme yaptıracaklar için bir gün öncesinden alınması gereken tedbirler olarak göstermekteyiz. Herkesin zevkine göre hizmet vermekteyiz fakat dövme yaptıracak kişiler de bizlerin söylemlerine dikkat ederek gönül rahatlığıyla hizmet almalarını sağlamalıdır. Ayrıntıya gerek olmadığını düşünenler için söylediğimiz kurallara uymuyorlar ise bizler de onlara dövme yapmıyoruz. Çünkü belirli kurallar ve şartlar nasıl bizler için var ise sizler içinde dövme yapılıp bitene kadar öncesinde ve sonrasında yapmanız gereken alternatifler olduğunu  görebileceksiniz. Sizler için tercihleriniz bizlerden yana olmalı diye düşünmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın