Beylikdüzü Dövmeci Sorulan Sorular

Topluluklara Göre Dövmeler
Haziran 11, 2019
Beylikdüzü Dövme İle İlgili Merak Edilenler
Eylül 16, 2019

Dövme Yapmak İçin Yılın En İyi Zamanı Nedir?
Yılın herhangi bir zamanında bir dövme yaptırmanıza rağmen, yaz aylarında yüzmek, bronzlaşmak ve elementlere daha fazla maruz kalmak cildimizi çok daha fazla suistimal ediyor. Kış ayları, dövme yaptırmak için en iyi mevsimdir.

Dövmeler Güvenli mi?
Önerilen tüm güvenlik önlemlerini takip eden saygın bir sanatçıya gittiğiniz sürece, dövme yaptırmak tamamen güvenlidir.

Beylikdüzü Dövmeci Güvenilir Dövmeciniz.

Acıtır mı?
Acı gerçekten görecelidir. Herkesin acıya karşı farklı bir toleransı vardır. Yine de seni kandırmayacağız, canın yanıyor. Sadece o kadar değil. Bazıları bunu “sıcak kaşınma hissi” ile karşılaştırdı. Ancak, insanlar o kadar kötü yaralansa dövme sonrası dövmeye tekrar tekrar dönmeyeceklerdir. Birçoğumuz acı çekmiyor, ama dövmenin güzelliği ve onu giymekten gurur duyuyoruz, buda küçük acı hissinden bir tutamdan ağır basıyor.

Fiyat ne kadar tutacak?
Dövmeler söz konusu olduğunda, ödediğinizin karşılığını alırsınız. Evet, çok az ücret talep edecek çok sayıda insan dövme yapıyor. Ancak kaliteyi arayın ve bunun için para ödemeye istekli olun. Asla bir dövmenin bedeli üzerinde pazarlık etmeyin. Sanatçıya saygısızlık etmeyin. Bunu şu şekilde düşünün: Bu, ömür boyu giyeceğiniz bir sanat eseridir.

Ne Dövmesi Yaptırmalıyım ? Ve Nereye?
Bunların hepsi kişisel zevk meselesi. Ne istersen ve nerene istersen elde edebilirsin. Duvardan bir resim seçebilir veya sadece sizin için özel bir parça oluşturmalarını sağlayabilirsiniz. Tek sınırın kendi hayal gücün. Nereye yaptıracağına gelince, sadece iş için ne yaptığınızı ve içinde bulunduğunuz sosyal çevrelerin türünü aklınızda bulundurun. Dövmenizi normal kıyafetlerle kolayca kapanabileceği bir yere yerleştirmeyi düşünebilirsiniz.

Biz beylikdüzü tattoo ya da beylikdüzü dövmeci olarak bu soruların hepsini sizinle birlikte yanıtlamayı isteriz. Dövmeyi sadece iş olarak değil sanat olarak yapmaktayız. Sizde vücudunuzda dövme taşımak yerine sanat eseri taşımayı tercih etmelisiniz. Bunun için gerçek sanatçılara yönelmenizi tavsiye ederiz. Bizim gibi.

Sıkça sorulan sorulular başlığında ikince yazımız devam edecektir sizde merak ettiğiniz şeyleri sormak için iletişim kısmından bize ulaşabilirniz.

Dövme ile kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın