Beylikdüzü Dövme Stüdyosu Sıkça Sorulan Sorular

Dövme Denir ? Dövme neden yapılır ?
Nisan 11, 2019

Beylikdüzü Dövme Stüdyosu Sıkça Sorulan Sorular

Dövme yaptırırken canım yanar mı?

Dövme yaptırmak vücutta hafif bir batma hissi uyandırır. Bu batma hissinin şiddeti bölgesel olarak değişmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kullanılan malzeme acı hissini minimuma indirmektedir. Dövmecinin profesyonel oluşu da bu konuda en temel etkenlerden biridir. Beylikdüzü Dövme Stüdyomuzda tam profesyonel ve donanımlı bir şekilde dövmelerinizi en kaliteli ve acısız şekilde işlemeye hazır bekliyoruz.

Dövme yaptırmak istiyorum ama karar veremedim. Sizce ne olsun?

Dövme daha çok kişisel bir şey olduğu için taşıyacağınız deseni sizden başka hiç kimse seçmemeli. Saç şeklinizi değiştirirken arkadaşınıza “bana kısa saç gider mi?” diyebilirsiniz ama inanın bu ikisi aynı şey değil. Yinede bir tavsiye verecek olsam sizin için hiç bir zaman anlamını kaybetmeyecek bir şey olsun derim. Beylikdüzü tattoo olarak dövmenizi özel olarak tasarlayabilmekteyiz.

Desenimi seçtim ama sizce zamanla sıkılır mıyım?

Eğer sırf dövmem olsun diye veya birinde gördüğünüz ve ona özendiğiniz için yaptırdıysanız sıkılma ihtimaliniz çok yüksek. Bu nedenle hep söylediğim gibi hemen karar vermeyin, acele etmeyin. Eğer daha önce yaptıysanız ve sildirmek için lazerden korkuyor iseniz seçeneklerinizden biri de ‘cover-up’ yani dövmeyi dövme ile kapatmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın